اخبار
مراسم کلنگ زنی بیمارستان ناظران
تاریخ درج خبر :1394/3/16

مراسم کلنگ زنی بیمارستان تخصصی انکولوژی ناظران در روز سه شنبه 94/3/12 با حضور وزیر محترم کشور و استاندار محترم و معاونین ایشان در محل بیمارستان، صورت پذیرفت. این مراسم از ساعت 5 آغاز گردید و با سخنانی از مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد، جناب آقای مهندس افراسیابی ادامه یافت. ایشان ضمن قدردانی از حضور مقام محترم وزارت کشور و استاندار محترم و معاونین ایشان،  خلاصه ای از تاریخچه انجمن را به استحضار رساندند و با بیان این که تمام هزینه های این بیمارستان توسط خیرین تأمین گردیده، خواستار کمک های معنوی دولت جهت هرچه بهتر خدمت کردن به قشر آسیب پذیر بیماران سرطانی شدند.

آقای رشیدیان نیز ضمن تشکر از حضور وزیر محترم و معاونین ایشان به سابقه خیر و نیکوکاری مردم خراسان اشاره نموده و این حرکت را قدر دانستند و از ایشان سپاسگزاری نمودند.

در پایان آقای دکتر رحمانی فضلی،در این مراسم با بیان اینکه هدف از خلقت انسان عبودیت پروردگار است، گفت: در راه بندگی خداوند بزرگترین خیر کسب رضای الهی است که از راه ایمان و عمل صالح محقق می شود.

وی افزود: اقداماتی که خیران با نیت رضایت الهی برای رفع مشکلات جامعه انجام می دهند در زمره اعمال صالح قرار دارد.
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین برنامه های محوری دولت تدبیر و امید اجرای سیاست هایی در حوزه بهداشت و سلامت جامعه است، خاطرنشان کرد: این مهم برای عمل به آیات و احادیث اسلامی و  در راستای حفاظت از نعمت سلامتی به عنوان یکی از اصلی ترین عنایت پروردگار به بندگانش در دستورکار قرار دارد.
وی با بیان اینکه استاندار محترم و مسئولان استان در خصوص حمایت از خیران و تشویق سایرین به این عمل خداپسندانه نگاه ویژه ای را دارند، تصریح کرد: دولت یازدهم در بودجه عمومی کشور در سال 94 مقادیری را به حوزه سلامت اختصاص داده و تبصره هایی را برای حمایت از خیران گنجانده است.
رحمانی فضلی بهترین نوع مشارکت خیران را در کارهای عام المنفعه به خصوص در حوزه سلامت دانست و ابراز امیدواری کرد: این سنت الهی برای رضایت پروردگار و کمک به نیازمندان بیش از گذشته نهادینه شود....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید