اخبار
همایش "ورزش عامل پیشگیری و درمان سرطان" برگزار شد
تاریخ درج خبر :1393/10/17

این همایش با حضور جناب آقای مهندس افراسیابی، جناب آقای دکتر قوام نصیری و جناب آقای دکتر نوفرستی، جناب آقای دانشور، جناب آقای جزایری، جناب آقای فیضی، جناب آقای دکتر صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، جناب آقای پورجاهد به نمایندگی از مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و همچنین پهلوانان زورخانه و همچنین جمعی از اعضای هلال احمر برگزار شد.

در این همایش پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و سرود ملی، جناب آقای مهندس افراسیابی در مورد تاریخچه انجمن حمایت از بیماران سرطانی و مرکز درمانی رضا (ع) سخنرانی فرمودند.  پس  از سخنرانی ایشان، خبری در راستای برگزاری همایشی برای حمایت از بیماران سرطانی در تاریخ 15 بهمن در تالار ابن میثم اعلام شد.

محمد مسلمی خواننده خوش صدا و روشن دل سروده هایی را در وصف ائمه اطهار خواندند و پس از آن پهلوانان زورخانه خیبر حرکات روزخانه ای را به سبک خاص خود انجام دادند.

پس از پایان مراسم، پهلوانان از زحمات جناب آقای علیزاده و جناب آقای موسوی در جهت پایداری تیم تشکر کردند. 

جناب آقای دکتر قوام نصیری در رابطه با سرطان صحبت کردند و از تلاش های مسئولان برای برگزاری این همایش تشکر کردند و همچنین درخواست همکاری بیشتر دولت و وزیر بهداشت و درمان را خواستار شدند.

بعد از نواختن گروه موسیقی، جناب آقای مهدی زیرکی به عنوان بیمار شفا یافته از سرطان، از بیماری و درمان خود سخن گفت. 

در انتهای مراسم از مسئولان برگزار کننده همایش تشکر و قدردانی به عمل آمد و به رسم یادبود لوح های تقدیری به این عزیزان اهدا گردید....در حال انجام عملیات لطفا منتظر بمانید